Sık Sorulan Sorular

 • MakMach Makine Faaliyet Alanı Neledir?

  MakMach Makine 35 yıllık tecrübesi ile beton santrali ve ekipmanları üzerine çalışmalar gerçekleştirmekte. Konkasör tesisi ve otomasyon alanında da faaliyetlerine 25 yıldır aktif şekilde gerçekleştirmektedir.

  Ana Ürün Gruplarımız;

  - Beton Santrali ve Ekipmanları

  - Konkasör Tesisi ve Ekipmanları

  - Otomasyon Sistemi

  Yerli ve yabancı her marka ve modeldeki beton santrali ekipmanları stoktan hemen teslim yedek parça sevkiyatı yapılmaktadır.

 • Neden MakMach?

  25 Yıldır Sektöre Hizmet Eden MakMach Makine'yi Seçmek İçin Birçok Nedeniniz Var. Bunlar Arasında Kalite ve Tecrübe Ön Planda. Yeni Nesil Çalışmalar İle Verimliliği Artırıyor, Maliyetlerinizi En Aza İndiriyoruz. Uygun Fiyat Yüksek Kalite Anlayışı ile Yıllardır Durmaksızın Sektöre Artı Yenilikler Katıyor, Müşterilerimizi Memnun Ediyoruz. %100 Memnuniyet Anlayışımız Sayesinde Gururla Kendimizi Tanıtıyor, Daha İleriye Ulaşmak İçin Yoğun Çalışma Tempomuzu Siz Müşterilerim İçin Harcıyoruz.

 • Beton Santrali Nedir?

  Beton oluşumu için gerekli olan malzemelerin karışımını sağlamak amacıyla beton santrali kullanılmaktadır. Kum, agrega, taşi çimento, katkı ve su gibi malzemelerin karışımını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. 

 • Sabit Beton Santrali

  Dünyadaki en ileri teknoloji ile imalatı yapılan Sabit Beton Santralleri, beton karıştırma ve üretimi konusunda en çok tercih edilen modellerimiz arasındadır. Sabit ve modüler yapısı yanı sıra hızlı kurulum özelliği ile de dikkat çekmektedir. Scoma mikser yüksek verimlilik ile mükemmel karıştırma performansı sunmaktadır. 

  Sabit Beton Santrali Modellerimiz; MakS60 Sabit Beton Santrali, MakS100 Sabit Beton Santrali, MakS120 Sabit Beton Santrali, MakS160 Sabit Beton Santrali, MakS180 Sabit Beton Santrali